Zandvoort KVH KVS
Maandag 8 Juni 2020 ! Let op 1 uur van tevoren aanwezig zijn ! Behalve de rit van 7 uur. Kamerlingh Onnestraat
Tijd Vereniging Nummer Naam
10:30 kvh 786 Roosendaal
10:30 kvh 784 Smit
10:45 kvh 778 Mantje
10:45 kvh 774 v Klaveren Moet er om 09:30  uur zijn
11:30 kvh 768 Vlaar Moet er om 10:30 uur zijn
11:30 kvh 766 Regelink
11:30 kvh 762 v Balen
11:30 kvh 758 Willemse
11:45 kvh 748 Geestman
13:30 kvh 734 v Leeuwen Moet er  om 12:00  uur zijn
13:30 kvh 732 Bakker
13:30 kvh 730 Claassen
13:30 kvh 728 Hirs
14:00 kvh 726 Muller
14:00 kvh 724 Symons
14:45 kvh 722 v Putten
14:45 kvh 720 Diesbergen
14:45 kvh 716 Broers
14:45 kvh 712 Koningshoven
15:15 kvh 710 Ousoren
15:15 WC-F WC-F
16:00 kvh 706 v Rijn Moet er om 15:00 uur zijn
16:00 kvh 702 Dijkstra
16:00 kvh 700 Nieman
16:00 kvh 698 Koppen
16:30 kvh 694 Seitz
16:30 kvh 692 Kuyper
Dinsdag 9 Juni 2020 ! Let op 1 uur van tevoren aanwezig zijn ! Behalve de rit van 7 uur. Kamerlingh Onnestraat
Tijd Vereniging Nummer Naam
7:00 kvh 688 Grootveld
7:00 kvh 686 Boeser Moet er Uiterlijk om 07:00 uur zijn
7:00 kvh 680 Sutphen
7:00 kvh 676 Tacx
7:30 kvh 674 Roskam
7:30 kvh 672 v Eerde
8:15 kvh 668 Kingma
8:15 kvh 666 Mars
8:15 kvh 664 Prins
8:15 kvh 662 Verhoeven
8:45 kvh 660 Schaeff
8:45 kvh 654 Hoogteyling
9:30 WC - E WC-E
9:30 kvh 652 Valstar
9:30 kvh 650 Grootveld
9:30 kvh 648 Vaumont
10:00 kvh 642 Valstar
10:00 kvh 640 Grootveld
10:45 kvh 636 pluym
10:45 kvh 634 Kion
10:45 kvh 632 Montauban
10:45 kvh 630 Jansen Moet het huisje  om 10:45 uur weghalen
10:45 kvh 618 Hillige
11:15 kvh 614 Overberg Moet er om 10:00  uur zijn
11:15 kvh 610 Sies
12:00 kvs 556 v Eeden
12:00 kvs 554 vd Heuvel
12:00 kvs 552 Karpes
12:00 kvs 550 Schouten
12:30 kvs 548 Akkers
12:30 kvs 546 vd Heide Moet zijn huisje om 12:30 uur weghalen
12:30 kvs 544 v Garrel
14:00 kvs 542 Beerepoot
14:00 kvs 538 Stork
14:00 kvs 534 Vlietman
14:00 kvs 532 Raithel
14:30 kvs 528 Akkers
14:30 kvs 526 v Garrel
15:15 kvs 522 Elsen
15:15 kvs 518 Plemper
15:15 kvs 516 Cheng
15:15 kvs 514 Koelman
15:45 kvs 512 Streekstra
15:45 kvs 508 Atsma Moet er om 14:15 uur zijn
16:30 kvs 504 Koelman
16:30 kvs 502 Jansen
16:30 kvs 500 Sluis
16:30 kvs 498 Jansen
17:00 kvs 496 Roohé Moet er om 16:00 uur zijn
17:00 kvs 494 v.d. Kar
Woensdag 10 Juni 2020 ! Let op  1 uur van tevoren aanwezig zijn ! Behalve de rit van 7 uur.  Kamerlingh Onnesrtraat
Tijd Vereniging Nummer Naam
7:00 kvs 492 Loman Moet er om 07:00 uur zijn
7:00 kvs 490 N. vd Kar
7:00 kvs 488 vd Velde 
7:00 kvs 486 Bouwhuis
7:30 kvs 480 v Garrel
7:30 kvs 478 S,mit/v Duinen Moet er om 07:15 uur zijn
8:15 WC-D WC-D
8:15 kvs 474 K Langereis
8:15 kvs 472 B Langereis Plaatsen staat al vanaf Za.6/ Juni 09:00 uur op het Strand
8:15 kvs 470 Haagsman
8:15 kvs 468 Bos Moet er om 07:30 uur zijn
8:45 kvs 466 Ox
8:45 kvs 464 de Vries
9:30 kvs 462 vd Akker
9:30 kvs 458 Barends
9:30 kvs 456 Telder
9:30 kvs 454 Parmentier
10:00 kvs 452 Overdijking
10:00 kvs 448 Jacobs
10:00 kvs 446 Jacobs Plaatsen staat al  vanaf Za.6 Juni 09:00 uur op het Strand
10:45 lvs 444 v Delft
10:45 kvs 442 vd Gracht
10:45 kvs 434 Fellinga
10:45 kvs 432 vd Velde 
11:15 kvs 428 Meyer
11:15 kvs 426 De La Chambre
12:00 kvs 424 Grin
12:00 kvs 422 Smit Moet er om 11:00 uur zijn
12:00 kvs 420 Mackay
12:00 kvs 418 v Ingen
12:30 kvs 414 v Ingen Moet er om 11:30  uur zijn
12:30 kvs 412 Lasschuit
14:00 kvs 410 A Langereis
14:00 kvs 406 Baken Moet er om 13:00 uur zijn
14:00 kvs 402 vd Laar
14:00 kvs 401 Lochtenberg
14:30 kvs 407 v Vorden
14:30 kvs 409 Glanz
15:15 kvs 413 Frantzen
15:15 kvs 417 vd Heide
15:15 kvs 419 A vd Bor Moet er om 14:00 uur zijn
15:15 kvs 423 vd Heide
15:45 kvs 425 Buschman Moet er om14:30 uur zijn
15:45 kvs 427 Tijkotte
16:30 kvs 429 Mul
16:30 kvs 431 v/d Laan
16:30 kvs 435 vd Laan
16:30 kvs 437 Kelder
17:00 kvs 439 vd Bor Moet er om 16:00 uur zijn
17:00 kvs 441 Parmentier
17:00 kvs Houtkooper ( plekje Clubhuis 1 )  Komt van buiten
Dinsdag 11 Juni 2020 ! Let op 1 uur vantevoren aanwezig zijn ! Behalve de rit van 7 uur. Kamerlingh Onnestraat
Tijd Vereniging Nummer Naam
7:00 kvs 443 Mul
7:00 kvs 445 Trompetter
7:00 kvs 447 Beekman
7:00 kvs 449 Sterk
7:30 kvs 451 Spijker
7:30 kvs 453 Römer
8:15 kvs 455 Bos
8:15 kvs 457 Bogaard
8:15 kvs 459 Plemper
8:15 kvs 461 Bos
8:45 kvs 463 Bogaard
8:45 kvs 465 Le Belle
9:30 kvs 467 F vd Bor
9:30 kvs 469 Mul
9:30 kvs 471 Weerman
9:30 kvs 477 Bruin Moet er om 08:30 uur zijn
10:00 kvs 481 Peters
10:00 kvs 485 Emmer
10:45 kvs  478 Meyer ( Plekje Clubhuis 2 )
10:45 kvs ClubContainer
10:45 kvs ClubContainer
10:45 kvs 4 x  Clubgebouw Wordt deze week weggehaald
10:45 kvs 487 vd Bor Moet er om 10:00 uur zijn
10:45 kvs Clubpl.1 Houtkooper Plaatsen
11:15 kvs 489 Bos
11:15 kvs 491 v Amerongen
12:00 kvs  493 J vd Bor
12:00 kvs 495 Tschür
12:00 kvs 497 Wieffer
12:00 kvs 499 Umlandt Moet om 12:00 uur het huisje weghalen
12:00 kvs 501 Oostveen
12:30 kvs 503 vd Heide
12:30 kvs 507 Smeets
14:00 kvs 509 vd Kop
14:00 kvs 513 Grigoleit
14:00 kvs 515 Betist
14:00 kvs 517 Vrijhoeven
14:30 kvs 523 de Vries
14:30 kvs 525 J LeBelle
15:15 kvs 527 Weerman
15:15 kvs 531 Freijsen-Verlee
15:15 kvs 533 v Eeden
15:15 kvs 535 Dubois
15:45 kvs 537 Govers
15:45 kvs 539 Karpers
16:30 kvs 541 Molenaar
16:30 kvs 543 Wever
16:30 kvs 545 vd Bor Moet er om 15:30 uur zijn
16:30 kvs 547 karpes
17:00 kvs 549 Schregel
17:00 kvs 551 v Eeden
Vrijdag 12 Juni  2020 ! Let op 1 uur van tevoren aanwezig zijn ! Behalve de rit van 7 uur. Kamerlingh Onnestraat
Tijd Vereniging Nummer Naam
7:00 kvs 553 vd Bogert
7:00 kvh 603 v Ingen
7:00 kvh 605 Harzer
7:00 kvh 607 Bogert
7:30 kvh 611 v Breemen
7:30 kvh 617 Jonker
8:15 kvh 619 Tramper
8:15 kvh 625 Hop
8:15 kvh 627 Nusse
8:15 kvh 635 Jansen
8:15 kvh 639 Bloos plaatsen staatal vanaf Za.6 Juni  09:00 uur  op het Strand
8:45 kvh 641 Tacx
8:45 kvh 645 Mul
9:30 kvh 647 Opheim Moet er om 08:30  uur zijn
9:30 kvh 651 Grootveld
9:30 kvh 653 Hoekstra
9:30 kvh 655 Klok
10:00 kvh 659 Hoekstra
10:00 kvh 661 Linthorst
10:45 kvh 663 Mantel
10:45 kvh 665 Slot
10:45 kvh 667 Hoekstra
10:45 kvh 669 Barendse
11:15 kvh 671 v Assema
11:15 kvh Clubgebouw
12:00 kvh Clubgebouw
12:00 kvh Clubgebouw
12:00 kvh Clubgebouw
12:00 kvh Clubgebouw
12:30 kvh 681 Agterhof
12:30 kvh 685 Vriend Moet er Uiterlijk om 11:30 uur zijn
14:00 kvh 687 During Moet er Uiterlijk om 13:00 uur zijn
14:00 kvh 689 de Ruyter
14:00 kvh 691 Roosendaal
14:00 kvh 693 Tersteege Moet zijn huisje om  14:00 uur weghalen
14:00 kvh 699 Zijlstra
14:30 kvh 701 Wedekindt
14:30 kvh 703 Maier
15:15 kvh 705 de Dali
15:15 kvh 709 de Lange
15:15 kvh 711 Deen
15:15 kvh 713 de Oude Wetering
15:45 kvh 715 Honingh
15:45 kvh 719 Vullink
16:30 kvh 721 Tier
16:30 kvh 723 Koppen
16:30 kvh 725 Heilbron
16:30 kvh 727 Deen
17:00 kvh 729 v As
17:00 kvh 731 Tersteege
Zaterdag 13  Juni  2020 ! Let op 1 uur van tevoren aanwezig zijn ! Behalve de rit van 7 uur. Kamerlingh Onnestraat
Tijd Vereniging Nummer Naam
7:00 kvh 735 Kunst
7:00 kvh 737 Koppen
7:00 kvh 739 Drayer
7:00 kvh 741 Kunst
7:30 kvh 743 During
7:30 kvh 745 Klene
7:30 kvh 747 Roord Moet om 07:30 uur het huisje weghalen
8:15 kvh 749 Wortelboer
8:15 kvh 751 Drayer
8:15 kvh 753 de Jager
8:15 kvh 755 vd Ploeg
8:45 kvh 757 v/d Velde
8:45 kvh 765 Mak
9:30 kvh 767 F v As
9:30 kvh 769 vd Horst
9:30 kvh 771 Faile Moet er om 08:30uur zijn
9:30 kvh 773 Jonker
10:00 kvh 775 Bakker Moet er om 09:00 uur zijn
10:00 kvh 777 Volwater Moet er om 09:00 uur zijn
10:45 kvh 779 Jonker
10:45 kvh 783 Slaap
10:45 kvh 785 Martijn