Donderdag  5  September 2019 ! Let Op!   Op! 1 uur van tevoren aanwezig zijn ! Behalve de rit van 7 uur.! 
Tijd Verenig Nummer Naam
07:00 kvh 785 Martijn
07:00 kvh 783 Slaap
07:00 kvh 781 Sluyzer
07:00 kvh 779 Jonker
07:00 kvh 777 Volwater
08:15 kvh 775 Bakker opzij zetten wordt Vr.13/9 nr.762
08:15 kvh 773 Jonker
08:15 kvh 771 Faile gaat naar Buiten
08:15 kvh 769 vd Horst
08:15 kvh 767 v As
09:30 kvh 765 Mak
09:30 kvh 761 Maier
09:30 kvh 759 Willemstein
09:30 kvh 757 vd Velde
09:30 kvh 755 vd Ploeg
10:45 kvh 753 De Jager
10:45 kvh 751 Draaier
10:45 kvh 749 Wortelboer
10:45 kvh 747 Roord
10:45 kvh 745 Klene  opzij zetten wordt 742
10:45 kvh 743 During
12:00 kvh 741 Kunst
12:00 kvh 739 Draaier
12:00 kvh 737 Koppen
12:00 kvh 735 Kunst
12:00 kvh 729 v As
14:15 kvh 727 Deen
14:15 kvh 725 Heilbron
14:15 kvh 723 Koppen
14:15 kvh 721 Tier
14:15 kvh 719 Vullink
15:30 kvh 715 Honingh
15:30 kvh 713 De Oude Wetering
15:30 kvh 711 Deen
15:30 kvh 709 de Lange
15:30 kvh 705 De Dali
16:45 kvh 703 Boeser gaat naar buiten & komt in April op 688
16:45 kvh 701 Wedekindt
16:45 kvh 699 Zijlstra
16:45 kvh 697 Tier
16:45 kvh 693 Tersteege
Vrijdag 6 September 2019 ! Let Op! 1 uur van tevoren aanwezig zijn! Behalve de rit van 7 uur.! 
Tijd Verenig Nummer Naam
07:00 kvh 691 Roosendaal
07:00 kvh 689 De Ruijter
07:00 kvh 687 During
07:00 kvh 685 Vriend
08:15 kvh 681 Agterhof
08:15 kvh Clubgebouw
08:15 kvh Clubgebouw
08:15 kvh Clubgebouw
08:15 kvh Clubgebouw
08:15 kvh Clubgebouw
09:30 kvh 671 v Assema
09:30 kvh 669 Barendse
09:30 kvh 667 Hoekstra
09:30 kvh 665 Slot
09:30 kvh 663 Mantel
09:30 kvh 661 Linthorst  opzij zetten wordt nu 706
10:45 kvh 659 Hoekstra
10:45 kvh 655 Klok
10:45 kvh 653 Hoekstra
10:45 kvh 651 Grootveld
10:45 kvh 647 Opheim gaat naar buiten
12:00 kvh 645 Mul
12:00 kvh 641 Tacx
12:00 kvh 639 Bloos
12:00 kvh 635 Jansen
12:00 kvh 627 Nusse
12:00 kvh 625 Hop
14:15 kvh 619 Tramper
14:15 kvh 617 Jonker
14:15 kvh 611 v Breemen
14:15 kvh 607 Bogert
15:30 kvh 605 Harzer
15:30 kvh 603 v Ingen
15:30 kvs 553 vd Bogert
15:30 kvs 551 v Eeden
15:30 kvs 549 Schregel
16:45 kvs 547 Karpers
16:45 kvs 545 v.d.Bor
16:45 kvs 543 Wever
16:45 kvs 541 Molenaar
16:45 kvs 539 Karpes
Maandag  9   September 2019! Let Op! 1 uur van tevoren aanwezig zijn ! Behalve de rit van 7:00 uur ! 
Tijd Verenig Nummer Naam
07:00 kvs 537 Govers
07:00 kvs 535 Dubois
07:00 kvs 533 v Eeden
07:00 kvs 531 Freijsen
07:00 kvs 527 Weerman
08:15 kvs 525 LeBelle
08:15 kvs 523 De Vries
08:15 kvs 517 Vrijhoeven
08:15 kvs 515 Betist
08:15 kvs 513 Grigoleit
09:30 kvs 509 vd Kop
09:30 kvs 507 Smeets
09:30 kvs 503 vd Heide
09:30 kvs 501 Oostveen
09:30 kvs 499 Umlandt
10:45 kvs 497 Wieffer
10:45 kvs 495 Tschür
10:45 kvs 493 vd Bor
10:45 kvs 491 v Amerongen
10:45 kvs 489 Bos
12:00 kvs 487 vd Bor
kvs 485 Emmer komt van 407 in April
12:00 kvs Clubgebouw
12:00 kvs Clubgebouw
12:00 kvs Clubgebouw
12:00 kvs Clubgebouw
14:15 kvs Clubgebouw
14:15 kvs Clubgebouw
14:15 kvs 481 Peters
14:15 kvs 477 Bruin
14:15 kvs 471 Weerman
15:30 kvs 469 Mul
15:30 kvs 467 vd Bor
15:30 kvs 465 LeBelle
15:30 kvs 463 Bogaard
15:30 kvs 461 Bos
16:45 kvs 459 Plemper
16:45 kvs 457 Bogaard
16:45 kvs 455 Bos
16:45 kvs 453 Römer
16:45 kvs 451 Spijker
Dinsdag 10  September 2019 ! Let op! 1 uur van tevoren aanwezig zijn ! Behalve de rit van 7:00 uur! 
Tijd  Verenig Nummer Naam
07:00 kvs 449 Sterk
07:00 kvs 447 Beekman
07:00 kvs 445 Trompetter
07:00 kvs 443 Mul
07:00 kvs 441 Parmentier
08:15 kvs 439 vd Bor
08:15 kvs 437 Kelder
08:15 kvs 435 vd Laan
08:15 kvs 431 vd Laan
08:15 kvs 429 Mul
09:30 kvs 427 Tijkotte
09:30 kvs 425 Büschman
09:30 kvs 423 vd Heide
09:30 kvs 419 vd Bor
09:30 kvs 417 vd Heide
10:45 kvs 413 Frantzen
10:45 kvs 409 Glanz
10:45 kvs 407 Emmer gaat in April naar kvs 485
10:45 kvs 401 Lochtenberg
10:45 kvs 402 v.d.Laar
12:00 kvs 406 v Vorden wordt nu 407
406 Baken komt in april  vanaf buiten 
12:00 kvs 410 Langereis
12:00 kvs 412 Lasschuit
12:00 kvs 414 v Ingen
12:00 kvs 416 Douwes gaat naar buiten
14:15 kvs 418 v Ingen
14:15 kvs 420 Mackaai
14:15 kvs 424 Grin
14:15 kvs 426 De La Chambre
14:15 kvs 428 Meijer
15:30 kvs 430 Wanrooij
15:30 kvs 432 vd Velde
15:30 kvs 434 Fellinga
kvs 438 Elsen opzij zetten gaat nu naar 522
kvs 438 v Dongen in April komt vanaf 542
15:30 kvs 442 vd Gracht
15:30 kvs 444 v Delft
16:45 kvs  446 Jacobs
16:45 kvs  448 Jacobs
16:45 kvs  452 Overdijking
16:45 kvs  454 Parmentier
16:45 kvs  456 Telder
Woensdag 11  September  2019 ! Let Op! 1 uur van tevoren aanwezig zijn! Behalve de rit van 7:00 uur! 
Tijd Verenig Nummer Naam
07:00 kvs  458 Barends
07:00 kvs  462 vd Akker
07:00 kvs  464 De Vries
07:00 kvs  466 Ox
07:00 kvs  468 Bos gaat naar buiten
08:15 kvs  470 Haagsman
08:15 kvs  472 Langereis
08:15 kvs  474 Langereis
08:15 kvs  WC-D
08:15 kvs  478 Meijer
09:30 kvs  480 v Garrel
09:30 kvs  486 Bouwhuis
09:30 kvs  488 vd Velde
09:30 kvs  490 vd Kar
09:30 kvs  492 Loman
10:45 kvs  494 vd Kar
10:45 kvs  496 Roché gaat naar buiten
10:45 kvs  498 Jansen
10:45 kvs  500 Sluis
10:45 kvs  502 Jansen
12:00 kvs  504 Koelman
kvs  508 Astma komt nieuw in April 2020
12:00 kvs  512 Streekstra
12:00 kvs  514 Koelman
12:00 kvs  516 Cheng
12:00 kvs  518 Plemper
14:15 kvs  522 Elsen vanaf nr.438
14:15 kvs  526 v Garrel
14:15 kvs  528 Akkers
14:15 kvs  532 Raithel
14:15 kvs  534 Vlietman
15:30 kvs  538 Stork
15:30 kvs  542 Beerepoot was 540
15:30 kvs  542 C.v Dongen wordt in April 438
15:30 kvs  544 v Garrel
15:30 kvs  546 vd Heide
16:45 kvs  548 Akkers
16:45 kvs  550 Schouten
16:45 kvs  552 Karpers
16:45 kvs  554 vd Heuvel
16:45 kvs  556 v Eeden
Donderdag 12  September 2019 ! Let Op! 1 uur van tevoren aanwezig zijn ! Behalve de rit van 7:00 uur! 
Tijd Verenig Nummer Naam
07:00 kvh 610 Sies
07:00 kvh 614 Overberg
07:00 kvh 618 Hillege
07:00 kvh 630 Jansen
07:00 kvh 632 Montauban
08:15 kvh 634 Kion
08:15 kvh 636 Pluijm
08:15 kvh 638 Satler gaat naar buiten
08:15 kvh 640 Grootveld
08:15 kvh 642 Valstar
09:30 kvh 648 Vaumont
09:30 kvh 650 Grootveld
09:30 kvh 652 Valstar
09:30 kvh WC-E
09:30 kvh 654 Hoogtey;ing
10:45 kvh 660 vd Schaaff
10:45 kvh 662 Verhoeven
10:45 kvh 664 Prins
10:45 kvh 666 Mars
10:45 kvh 668 Kingsma
12:00 kvh 674 Roskam
12:00 kvh 676 Tacx
12:00 kvh 680 v Sutphen
kvh 688 Boeser komt in April vanaf  buiten
12:00 kvh 690 Grootveld was 688
12:00 kvh 692 Nieman was 690
14:15 kvh 694 Kuijper was 692
14:15 kvh 696 Seitz was 694
14:15 kvh 700 Koppen was 698
14:15 kvh 700 Hoogeboom(Kost) naar buiten géén plaats
14:15 kvh 702 Dijkstra
15:30 kvh 704 v Eerde
15:30 kvh 706 Linthorst vanaf nr.661
15:30 kvh WC-F
15:30 kvh 710 Ousoren
15:30 kvh 712 Koningshoven
16:45 kvh 716 Broers
kvh 720 Diesbergen komt in April vanaf nr.744
kvh 722 v Putten komt in April vanaf nr.746
16:45 kvh 724 Symons
16:45 kvh 726 Muller
16:45 kvh 728 Hirs
16:45 kvh 730 Claassen
Vrijdag 13  September 2019 ! Let Op ! 1 uur van tevoren aanwezig zijn! Behalve de rit van 7:00 uur! 
Tijd Verenig Nummer Naam
07:00 kvh 732 Bakker
07:00 kvh 734 v Leeuwen gaat naar buiten
07:00 kvh 742 Klene vanaf 745
07:00 kvh 744 Diesbergen in April naar 720
07:00 kvh 746 v Putten in April naar 722
08:15 kvh 748 Geestman
08:15 kvh 754 Hakkaart gaat naar Buiten
08:15 kvh 758 Willemse
08:15 kvh 762 v Balen
08:15 kvh 764 Dorrenbos/Doting
09:30 kvh 766 Regelink
09:30 kvh 768 Vlaar
09:30 kvh 778 Mantje was 776
09:30 kvh 784 Smit
09:30 kvh 786 Roosendaal