Terrein Noord Kamerlingh Onnestraat 18 te Zandvoort
Woensdag 19 April2023 ! Let op 1 uur van tevoren aanwezig zijn ! Behalve de rit van 7:00 uur!
Tijd Verenig Nummer Naam
07:00 kva 370 Maart Moet 06:30 uuraangeleverd zijn
07:00 kva 368 vd Bor
07:00 kva 364 Henningheim Moet 06:30 uur aangeleverd zijn
07:00 kva 354 Stroekman
08:00 kva 352 Verduin
08:00 kva 350 Ypma
08:00 kva 348 Kardux
08:00 kva 346 Zwemmer
09:00 kva 340 Wolf
09:00 kva 338 Landtman
09:00 kva 336 Oosterhof
09:00 kva 332 v Os
10:00 kva 330 Kaam
10:00 kva 328 Matherus
10:00 kva 326 Stevens
10:00 kva 324 Snel/Knemeijer
11:00 kva 320 Roeper Moet 09:30 uur aangeleverd zijn
11:00 kva 318 v Geemen
11:00 kva 316 A v Gelderen
11:00 kva 312 Clubcontainer
12:00 kva WC-C
12:00 kva 310 Bommels
12:00 kva 308 Bruinsma
12:00 kva 306 Graafsma/Geierkamp
13:30 kva 304 Krelekamp
13:30 kva 300 vd Voort vd Kley
13:30 kva 298 Verdonck
13:30 kva 296 Vosman
14:30 kva 294 Nees
14:30 kva 292 v Egmond
14:30 kva 290 Genot
14:30 kva 288 Lucassen
15:30 kva 286 Severijnse
15:30 kva 284 Philip
15:30 kva 282 P.P.Pronk
15:30 kva 278 R.de Kruijter Moet 14:00 uur aangeleverd zijn
16:30 kva 276 de Haan
16:30 kva 274 Kuiper
16:30 kva 272 M Knemeyer
16:30 kva 270 C Knemeyer
17:30 kva 266 Sloep
17:30 kva 262 vd Voort vd Kley
17:30 kva 260 de Jong
17:30 kva 258 Angel
Terrein Noord Kamerlingh Onnestraat 18 te Zandvoort
Donderdag 20 April 2023 ! Let Op! 1 uur van tevoren aanwezig zijn! Behalve de rit van 7:00 uur!
Tijd Verenig Nummer Naam
07:00 kva 256 Smit
07:00 kva 254 v Dijk
07:00 kva 252 Wiersma
07:00 kva 250 v Zelst
08:00 kva 246 Janowitz
08:00 kva 244 Harms
08:00 kva 240 Douma
08:00 kva 238 vd Vaart
09:00 kva 234 Duivenvoorde
09:00 kva 232 Keur
09:00 kva 230 Houthuysen
09:00 kva 228 v Zelst
10:00 kva 226 Spithorst
10:00 kva 224 v Dijk
10:00 kva 222 A Voogt
10:00 kva 220 Brijde
11:00 kva 214 Maaks
11:00 kva 212 R Zwaan Moet 09:30 uur aangeleverd zijn
11:00 kva 210 Stoffels
11:00 kva 208 Kramer
12:00 kva 206 Holster
12:00 kva 204 Pastor Moet 10:30 uur aangeleverd zijn
12:00 kva 202 Wijnschenk Moet 10:30 uur aangeleverd zijn
12:00 kva 200 vd Bor/Beem
13:30 kva/kvv WC-B
13:30 kvv 138 Schnellen
13:30 kvv 136 Snoek/Kwast
13:30 kvv 134 Woudstra/Glas
14:30 kvv 132 Pieters
14:30 kvv 130 Smit
14:30 kvv 128 Mannaart
14:30 kvv 126 Mannaart
15:30 kvv 124 H Nolting
15:30 kvv 122 Joosten
15:30 kvv 120 Donker
15:30 kvv 118 vd Horn
16:30 kvv 116 Veltman
16:30 kvv 114 Onsia
16:30 kvv 112 Klein
16:30 kvv 110 D Nolting
17:30 kvv 108 Bouwer
17:30 kvv 106 Koppens
17:30 kvv 102 Weidema
17:30 kvv 100 Walbaken
Terrein Noord Kamerlingh Onnestraat 18 te Zandvoort
Vrijdag 21 April 2023 ! Let Op! 1 uur van tevoren aanwezig zijn! Behalve de rit van 7:00 uur!
Tijd Verenig Nummer Naam
07:00 kvv 98 Koning Moet 06:30 uur aangeleverd zijn
07:00 kvv 96 Wirdeier
07:00 kvv 90 Verhulst
07:00 kvv 88 Wetter
08:00 kvv 86 vd Meer
08:00 kvv 82 Smit van Duinen
08:00 kvv 74 TriŽst
08:00 kvv 72 TriŽst
09:00 kvv 70 Baas
09:00 kvv 68 Rous
09:00 kvv 66 Ronday
09:00 kvv 64 Ronday
10:00 kvv 60 Bandsma
10:00 kvv 58 Kuyper
10:00 kvv 56 Meyer Moet 09:00 uur aangeleverd zijn
10:00 kvv 54 Weidema
11:00 kvv 52 Hangstein
11:00 kvv 48 v Aalst
11:00 kvv 46 Picavet
11:00 kvv Clubgebouw
12:00 kvv Club-Vlonders
12:00 kvv Club-Container
12:00 kvv WC-A
12:00 kvv 44 v Zaanen
13:30 kvv 42 Lexmond
13:30 kvv 40 Kroes Moet 12:00 uur aangeleverd zijn
13:30 kvv 38 Philips
13:30 kvv 36 TriŽst
14:30 kvv 34 Wijnands
14:30 kvv 32 vd Linde
14:30 kvv 28 Esselman
14:30 kvv 26 W Hakvoort
15:30 kvv 24 J Hakvoort
15:30 kvv 22 Oosterbaan
15:30 kvv 20 Oosterbaan
15:30 kvv 18 Meyer Moet 14:00 uur aangeleverd zijn
16:30 kvv 16 Oliver
16:30 kvv 14 B Lexmond
16:30 kvv 12 Brouwer
16:30 kvv 10 Markus Moet 15:00 uur aangeleverd zijn
17:30 kvv 6 Blok
17:30 kvv 4 M Waals
17:30 kva 371 Vosveld
17:30 kva 369 Kramer
Terrein Noord Kamerlingh Onnestraat 18 te Zandvoort
Maandag 24 April 2023 ! Let Op! 1 uur van tevoren aanwezig zijn! Behalve de rit van 7:00 uur!
Tijd Verenig Nummer Naam
07:00 kva 367 Mathei
07:00 kva 365 Spierieus Moet 06:30 uur aangeleverd zijn
07:00 kva 363 Teeuwen
07:00 kva 361 Boumans
08:00 kva 359 Kramer
08:00 kva 357 de Bruyn
08:00 kva 355 Krimpenfort Moet 07:00 uur aangeleverd zijn
08:00 kva 353 Poot
09:00 kva 351 Fortuyn
09:00 kva 349 v Os
09:00 kva 347 Oldert
09:00 kva 345 de Kroo
10:00 kva 343 Kokernoot
10:00 kva 341 Vosveld
10:00 kva 339 Daalder Moet 09:00 uur aangeleverd zijn
10:00 kva 337 Pruimers Moet 09:00 uur aangeleverd zijn
11:00 kva 335 Stam
11:00 kva 333 Sliphorst
11:00 kva 331 N Kaam
11:00 kva 329 v Rossem
12:00 kva 327 Biesbrouck
12:00 kva 325 Honingh
12:00 kva 323 Krelekamp
12:00 kva 321 Joosten
13:30 kva 319 de Haan
13:30 kva 317 Wijbrands
13:30 kva Clubgebouw
13:30 kva Clubgebouw
14:30 kva Clubgebouw
14:30 kva Clubgebouw
14:30 kva Clubgebouw
14:30 kva 313 Holvast
15:30 kva 311 Holvast
15:30 kva 309 Rijnsburger
15:30 kva 307 Nusse
15:30 kva 305 vd Beek
16:30 kva 303 Sloep
16:30 kva 301 de Kruyter
16:30 kva 297 Gerritsen
16:30 kva 295 v Oosten
17:30 kva 293 Dorrenboom
17:30 kva 291 Warner
17:30 kva 287 v Ast
17:30 kva 285 Reep
Terrein Noord Kamerlingh Onnestraat 18 te Zandvoort
Dinsdag 25 April 2023 ! Let Op! 1 uur van tevoren aanwezig zijn! Behalve de rit van 7:00 uur!
Tijd Verenig Nummer Naam
07:00 kva 283 Nusse
07:00 kva 281 Groen
07:00 kva 279 Knemeyer
07:00 kva 277 Knemeyer
08:00 kva 275 Butters Moet 07:00 uur aangeleverd zijn
08:00 kva 273 Hoogmoedt
08:00 kva 271 Ossendorp
08:00 kva 269 Monnikendam
09:00 kva 267 Douma
09:00 kva 265 Harteveld
09:00 kva 263 Overbeek
09:00 kva 261 Pronk
10:00 kva 257 v Schijndel
10:00 kva 255 Genot
10:00 kva 253 Baars
10:00 kva 251 Ruytenschildt Moet 09:00 uur aangeleverd zijn
11:00 kva 249 Beem
11:00 kva 247 Jansen
11:00 kva 243 Dijt
11:00 kva 241 Seuren
12:00 kva 239 Hop
12:00 kva 237 Douma
12:00 kva 235 vd Voort
12:00 kva 233 Houtkamp
13:30 kva 231 Schuurman
13:30 kva 229 Den Hartog
13:30 kva 227 Biemons Moet 12:00 uur aangeleverd zijn
13:30 kva 225 TA Pronk
14:30 kva 223 L Voogt
14:30 kva 221 Bouman
14:30 kva 219 Massar
14:30 kva 215 Voogt
15:30 kva 213 Mesman
15:30 kva 211 Leffelaar
15:30 kva 209 Angel
15:30 kva 207 v Beeren Moet 14:00 uur aangeleverd zijn
16:30 kva 205 v Delft
16:30 kva 203 Robbinson
16:30 kva 201 Haverkamp Moet 15:00 uur aangeleverd zijn
16:30 kvv 155 Verschuure
17:30 kvv 153 v Leeden
17:30 kvv 151 v Wettum
17:30 kvv 149 Smakman
17:30 kvv 147 Bruinsma
Terrein Noord Kamerlingh Onnestraat 18 te Zandvoort
Woensdag 26 April 2023 ! Let Op! 1 uur van tevoren aanwezig zijn! Behalve de rit van 7:00 uur!
Tijd Verenig Nummer Naam
07:00 kvv 145 Rumpt
07:00 kvv 143 Smit
07:00 kvv 141 Lammers Moet 06:30 uur aangeleverd zijn
07:00 kvv 139 Wijnands Moet 06:30 uur aangeleverd zijn
08:00 kvv 137 Lammers Moet 07:00 uur aangeleverd zijn
08:00 kvv 135 Bottenheft
08:00 kvv 133 Peufflik Moet 07:00 uur aangeleverd zijn
08:00 kvv 131 Snoek
09:00 kvv 125 Bos
09:00 kvv 123 v Rossem
09:00 kvv 121 de Haan
09:00 kvv 119 Sieveking
10:00 kvv 117 Marle
10:00 kvv 115 Bos
10:00 kvv 113 v Riet
10:00 kvv 111 Veltman Moet 09:00 uur aangeleverd zijn
11:00 kvv 109 Jelders
11:00 kvv 107 v Barewijk
11:00 kvv 105 Diderich Moet 10:00 uur aangeleverd zijn
11:00 kvv 103 v Buuren
12:00 kvv 101 Pie
12:00 kvv 99 Liefting
12:00 kvv 97 Lindeboom
12:00 kvv 95 Krijkamp Moet 11:00 uur aangeleverd zijn
13:30 kvv 93 Hakvoort††††
13:30 kvv 91 Vonk
13:30 kvv 89 Jansen
13:30 kvv 87 de Kok Moet 12:00 uur aangeleverd zijn
14:30 kvv 85 Butter
14:30 kvv 83 Houdijk
14:30 kvv 81 Kroes
14:30 kvv 79 Hofmeister
15:30 kvv 75 Lammers
15:30 kvv 69 Lieshout
15:30 kvv 67 v Woensel
15:30 kvv 65 v Woensel
16:30 kvv 63 Hoogenboom
16:30 kvv 59 v Woensel
16:30 kvv 57 v Woensel
16:30 kvv 55 v Woensel
17:30 kvv 53 de Leeuw
17:30 kvv 51 Merienboer Moet 16:00 uur aangeleverd zijn
17:30 kvv 49 v Woensel
17:30 kvv 47 Oosterbaan
18:00 kvv 45 v Woensel
Terrein Noord Kamerlingh Onnestraat 18 te Zandvoort
Donderdagdag 27 April 2023! Let Op! 1 uur van tevoren aanwezig zijn! Behalve de rit van 7:00 uur!
Tijd Verenig Nummer Naam
07:00 kvv 43 Bogaards
07:00 kvv 41 Riem
07:00 kvv 39 Breeveld
07:00 kvv 37 v Woensel
08:00 kvv 35 Broers
08:00 kvv 33 C v.d. Linde
08:00 kvv 31 v.d. Linde
08:00 kvv 29 Zwaan
09:00 kvv 27 Sollard
09:00 kvv 25 Lexmond
09:00 kvv 23 v Leijden
09:00 kvv 21 Klop Moet 08:00 uur aangeleverd zijn
10:00 kvv 19 Angel
10:00 kvv 17 de Lil
10:00 kvv 13 v Delden
10:00 kvv 11 Geerling
11:00 kvv 7 Sleebos
11:00 kvv 5 Seters
11:00 kvv 3 Terbeek
11:00 kvv 1 v Groenewoud